THY Şapka
THY Şapka
THY Şapka

THY Şapka olarak sektörün en çok tercih edileni olan Stewardesshat sizlere THY Şapka üretiminde kaliteyi, rahatlığı ve estetikliği en iyi şekilde sunmaktadır. Uzun yıllar boyunca sağladığı deneyimlerle THY Şapka üretiminde en çok tercih edilen Stewardesshat, THY Şapka ile ilgili yaptığı çalışmalar ile sizlere hizmet vermektedir. THY Şapkasının kumaşının kalitesi ve vereceği konforun öneminin farkında olan Stewardess Hat kumaşın alımından paketlenip sizlere ulaşılmasına kadar bütün adımları kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

THY Şapka Satış Noktası olarak Türkiye başta olmak üzere tüm dünyaya THY Şapka satışı yapmaktayız. Fabrikamız İstanbul Sultangazi’de bulunmaktadır. Sizler dilerseniz fabrikamıza gelerek burayı görüp bizlere sipariş verebilir dilerseniz de kataloglarımızdan veya kendi istediğiniz estetik ve özelliklerde THY Şapka siparişi verebilirsiniz.

İstediğiniz THY Şapka modeli belirlendikten sonra adeti belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizlere bu aşamadan sonra belirli bir üretim tarihi vermekteyiz ve üretim aşamasına başlamaktayız. Bu aşamadan sonra gerekli tüm adımları detaylıca yapıp her aşamadan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız için gerekli kalite kontrol işlemini yapmaktayız.

Kalite standartlarına uymayan hostes şapkalarını tekrar üretim aşamalarından geçirmekteyiz. Verdiğiniz siparişlerin tam anlamıyla doğru olması için gerekli tüm çalışmaları detaylıca uygulamaktayız.  Üretimden doğru bir şekilde geçen hostes beresini paketleme işlemini gerçekleştirip sizlere yollamaktayız. Sizlere vermiş olduğumuz tarihlerde siparişinizi teslim etmekteyiz.

Bizler için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Sizlerde kaliteli Thy Şapka siparişi vermek istiyorsanız. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İrtibat Tel: 0 212 668 74 68Benzer İçerikler