Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Avusturalya'nın yüksek ve esintili tepelerinde yaşayan koyunlarından toplanan yünlerden elde edilerek, fabrikamızda özenle işlenir. Sizin için özel olarak tasarlanmış bu şık ve minimalist şapkayla stilinizi taçlandırabilirsiniz.

Türkiye’nin Hostes Beresi markası olan STEWARDESSHAT, benimsediği stiliyle ve kalitesiyle siz değerli müşterilerine ayrıcalık sağlamaktadır.
 
STEWARDESSHAT, istanbulda'ki fabrikası ile sizlere hizmet vermektedir.
 
STEWARDESSHAT, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bir firmadır.

STEWARDESSHAT, müşteri ilişkilerindeki hassasiyeti ve hizmet anlayışı sayesinde, hızlı bir çıkış trendi yakalamış  ve bu çıkışı ile ihracat yapan firmalar arasında önemli bir yer edinmiştir.
 
STEWARDESSHAT, ürün geliştirme politikasıyla müşterilerine sürekli değişim ve kalite vaad etmektedir.
 
STEWARDESSHAT, üretiminin % 90’nı ihraç ederek Ülke ekonomisine  katma değer sağlamaktadır.
 
KURUMSAL
 
MİSYON
Estetik ve kalitenin birleştiği uluslararası bir  marka kimliği yaratarak, sektörünün öncüsü olmak.
                                                                                                                                                   
VİZYON
Ürünlerini kullananlara saygın bir kimlik kazandıran, modada öncü, kalite ilkelerinden ödün vermeyen bir marka olarak ismini dünya çapında duyurmak.
 
HEDEFLER
Uluslararası ölçekte mağazalaşma ve tüketiciye direkt ulaşmak
Moda ve eğilimleri belirleyen bir marka olmak
Aktif olduğu pazarlarda etkili bir marka olmak
Yeni pazarlara açılmak
Bir Türk markası olarak dünya çapında bilinir ve tercih edilir olmak

STEWARDESSHAT Hostes Bere ve Hostes Şapkası sektöründe 21 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Firmanın değişmez prensipleri daima, kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretim de başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan STEWARDESSHAT Hostes Bere, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 Benzer İçerikler